Sami - ale nie samotni - rodzice

Forum dla samotnych rodziców

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-07-20 10:08:25

 Patrycja Jakubowska

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-07-19
Posty: 9
Punktów :   
WWW

Jak staliśmy się samotni?

Witam,

Ja jestem osobą samotnie wychowującą dziecko - niestety nie z wyboru. Dwa lata mieszkałam za granicą i gdy po półtorarocznym związku wpadliśmy kazał mi usunąć dziecko - właściwie to był oburzony, że w ogóle myślę o zatrzymaniu go. Dwa tygodnie później wsiadłam w samolot i wróciłam do rodziców. Obecnie kończe studia - ostatni rok. Jakoś dajemy sobie radę - Dzięki rodzicom !
Po ponad roku udało nam się rozwiązać sprawę o alimenty i pomału wychodzimy na prostą. Ojciec dziecka nigdy o niego nie pyta, jeśli dogadujemy się w sprawie alimentów to równie dobrze mogłyby to być alimenty na worek kartofli dla niego. Wciąż jestem w szoku jak można się tak zachowywać. A co gorsze, jak ja mogłam być z kimś takim?
Co boli w tym wszystkim najbardziej to to, że muszę obecnie wybierać - mieszkać z rodzicami i w pewien sposób podporządkowywać się im, bądź też wyprowadzić się, ale wtedy moje dziecko i ja ledwo będziemy wiązali koniec z końcem.
Kończąc jednak, jak na prawdziwą matkę przystało - nie ważne gdzie, ważne, że we dwójkę ;)


kochał tą kobietę, ale miał dość małżeństwa. potrzebował silnych emocji: w miłości, w pracy, we wszystkim co robił.Żył jak najintensywniej, jakgdyby wbrew naturze, która domagała się odpoczynku
http://www.samotni-rodzice.pun.pl/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl